MALATYA
BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Yavuz Selim Ortaokulu Voleybol Müsabakalarında Şampiyonluk Kazandı
İlimiz genelinde düzenlenen voleybol müsabakalarda ilçemiz Yavuz Selim Ortaokulu Şampiyonluk Kazandı.![İlçemiz Yavuz Selim Ortaokulu Voleybol Müsabakalarında Şampiyonluk Kazandı](/meb_iys_dosyalar/2019_05/09145256_manYet.jpg)
Şampiyon olan öğrenciler, öğretmenleri ve okul idarecileri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep Bulut ´u makamında ziyaret ederek, şampiyonluk heyecanını paylaştılar. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep Bulut, öğrenciler ile hasbihal ederek, başarılarının devamını diledi.