MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Şampiyonlarımız 22 Altın Madalya ile döndüler…

   02-07 03/2017 tarihler arasında Adana ilinde yapılan İşitme Engelliler Spor Müsabakaları Türkiye Şampiyonasına ilçemiz Akşemseddin İşitme Engelliler  Ortaokulu Atletizm, Basketbol ve Masa Tenisi branşlarında müsabakalara katılmıştır. Atletizmde, Akşemseddin İşitme EngellilerOrtaokulu erkek takımı 22 altın madalya alarak takım halinde Türkiye Şampiyonu olmuştur.  
Türkiye Şampiyonlarımız 22 Altın Madalya ile döndüler…

  Okul Müdürü Fuat BALTACI ; “Yine kız atletizm takımı, disk atma ve gülle atma dallarında Türkiye 2.si olmuş., Erkek Basketbol takımı ise Türkiye 3.sü olmuştur. Başarılı olan öğrenciler madalyaları aldıklarında büyük bir heyecan ve mutluluk yaşadılar.İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonası Atletizm Erkek takımı kupayı kaldırdıklarında öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi. “ sözleriyle mutluluklarını dile getirdi.

23-03-2017

     İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep BULUT, başta Okul Müdürü  Fuat BALTACI, Beden Eğitim Öğretmeni Ali KEKLİKÇI ve emeği geçen tüm personele teşekkür ederek, öğrencileri tebrik etti. ÖzelEğitim, Sportif ve Kültürel faaliyetlerin, çocuklarımızın gelişiminebüyük katkı sağladığını belirten BULUT,sportif alanda başarıların daha da artması için Milli Eğitim Müdürlüğü olarak üzerlerine düşen her tür katkıyı sunmaya hazır olduklarını ifade etti. BULUT, başarılarından ötürü öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

 

İskender Mh, T, Turgut Temelli Cad. No 92/1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.