MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taekwondo Balkan Şampiyonu öğrencilerimizin Müdürlüğümüzü Ziyareti

 11-12 Kasım tarihlerinde Edirne´ de düzenlenen Taekwondo Şampiyonasında Balkan Şampiyonu olan Battalgazi Halk Eğitim Spor Klübü öğrencilerimiz, mutluluklarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep BULUT´ ile paylaştılar.
Taekwondo Balkan Şampiyonu öğrencilerimizin Müdürlüğümüzü Ziyareti

  Edirne´ de düzenlenen Balkan Şampiyonasında, Taekwondo da kendi kategorilerinde Balkan Şampiyonu olan, Battalgazi Halk Eğitimi Spor Klubü öğrencilerimiz, Rabia KAYA, Şenay AKGÜL, hocaları olan Beden Eğitimi Öğretmeni Mahmut AYAZ ve Halk Eğitim Merkez Müdürü Cemal KURHAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep BULUT´ u makamında ziyaret ettiler. 

  Bu tür Sosyal etkinliklerin devamını temenni eden BULUT, böyle başarıların aynı zamanda İlçemiz, İlimiz ve Ülkemizi onurlandıran bir gurur olmasının yanında, çocuklarımızın, fiziksel ve kişisel gelişimlerine olumlu etki ettiği, olası edinilebilecek zararlı alışkanlıklar yerine, Sosyal anlamda kendilerini geliştirmelerinde de önemli bir etken olduğunun önemini vurguladı. Öğrencileri, öğretmenlerini ve Halk Eğitim Merkezi Müdürünü başarılarından dolayı tebrik eden BULUT, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

04-12-201704-12-2017

04-12-2017

İskender Mahallesi Turgut Temelli Cad. No 92 /1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.