MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

´´ ŞİİRLERLE ÖĞRETMENİM ´´

Malatya Büyükşehir Belediyesi ile Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Özel Büro koordinatörlüğünde il genelinde yürütülen     ´´ Şiirlerle Öğretmenim ´´ projesi tamamlandı.                               
´´ ŞİİRLERLE ÖĞRETMENİM ´´

 

Malatya Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile Kanalboyu Halk Eğitim Salonunda yapılan ödül törenine Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hacı Uğur POLAT, Battalgazi Kaymakamımız  Sayın Abdül Kadir DURAN, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Haydar ŞAHİN,  Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Sayın İhsan GENÇAY ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Recep BULUT katıldı.                                                               

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Recep BULUT yaptığı  açılış konuşmasında;

’’Geçmişle gelecek arasındaki neslin mimarları olan siz değerli öğretmenlerimizi gelecek nesillerin dilinden en güzel şiirlerle anlatan değerli  öğrencilerimizden dinlemek bizleri daha da onurlandırmakta ve gururlandırmaktadır. Öğretmenlik; bazen ana, bazen baba bazen ise arkadaş olarak büyük fedakârlıklarla yürütülmektedir. Bu onurlu sorumluluğu yerine getirirken karşılaştığımız sıkıntıları  kendisine zül değil aksine mükâfat olarak gören gurur kaynaklarımızdır.  ´´ diyerek programda emeği geçen herkese teşekkür etti.

İlçemiz öğretmenlerinden oluşan müzik ekibimizin verdiği türkü şöleninin ardından birbirinden güzel şiirler okuyan öğrencilerimiz konuklarımıza duygu dolu anlar yaşattı. Yarışmada final elemelerine kalan bütün öğrencilere, danışman öğretmenlere ve velilere çeşitli hediyeler takdim edilmesi ile program son buldu.

 

05-12-201805-12-201805-12-201805-12-201805-12-201805-12-2018                

 

İskender Mh, T, Turgut Temelli Cad. No 92/1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.