MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Su ve Hayat" temalı yarışmanın ödül töreni gerçekleştirildi.

   Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığıyla düzenlenen “Su ve Hayat” konulu Şiir, Kompozisyon ve Resim yarışmasının ödül töreni, MASKİ Genel Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi. 
"Su ve Hayat" temalı yarışmanın ödül töreni gerçekleştirildi.

Ödül törenine  MASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali DEMİR, Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep BULUT, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Ödül töreninde konuşan Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep BULUT  “Su Medeniyetlerin Doğuşudur” . MASKİ’nin yürütmüş olduğu çalışma ile suyun hayatımızdaki yerinin bir kez daha farkında olduk. İnşallah toplumun genelinde yansıyarak bu durumun önemi anlaşılmış olur. Toplumlar, medeniyetler suyun bulunduğu yerlerde nüfus etmişlerdir. Su o kadar önemlidir ki; insanın ve tüm canlıların yaşam kaynağı olmakla birlikte medeniyetlerinde doğuşudur.  Bu yüzden güçlü bir medeniyetin güçlü bir geleceğin oluşması için suyun önemini çok iyi kavramamız gerekiyor. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” dedi.

Ardından Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep BULUT kompozisyon dalında dereceye giren Niyazi Mısri Sosyal Bilimler Lisesi öğrencimiz Rabia GÜNGÖRÜ ile resim alanında dereceye giren Özel Malatya Doğa Koleji öğrencimiz Çağla ŞENER’e hediyelerini takdim ettiler.

04-04-201804-04-201804-04-201804-04-201804-04-2018

İskender Mh, T, Turgut Temelli Cad. No 92/1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.