MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İstiklâl Marşı´mızı Güzel Okuma" ve "Şehit Ömer HALİSDEMİR´e Mektup" yarışmasında dereceye girmiş öğrencilerimizin Müdürlüğümüzü Ziyareti..

 İlimiz genelinde gerçekleştirilmiş olan İstiklâl Marşı´nı güzel Okuma ve Şehit Ömer HALİSDEMİR´ e Mektup konulu yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep BULUT´u makamında ziyaret ettiler.
"İstiklâl Marşı´mızı Güzel Okuma" ve "Şehit Ömer HALİSDEMİR´e Mektup" yarışmasında dereceye girmiş öğrencilerimizin Müdürlüğümüzü Ziyareti..

    İlçemiz Mevlana Ortaokulu öğrencilerimiz, Bisan EBUÖMER, il genelinde yapılan İstiklal Marşı´nı Güzel Okuma yarışmasında il ikincisi, Sevim YAKIN ise, Şehit Ömer HALİSDEMİR e mektup yarışmasında il birincisi olmuştur. Öğrenciler, Okul İdaresi ve Danışman Öğretmenleri ile birlikte mutluluklarını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep BULUT ile paylaştılar. Bu güzel ziyaretlerinden ötürü memnuniyet duyan BULUT, öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Yeni neslimizin Millî ve Mânevi değerlerine sahip çıkmalarının mutluluğunu yaşadığını dile getiren BULUT, öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

21-03-201821-03-201821-03-2018

 

 

İskender Mahallesi Turgut Temelli Cad. No 92 /1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.