MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul yollarımıza sıcak asfalt çalışmaları

 Battalgazi Belediyesi tarafından Battalgazi Fırat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kampüsü içerisinde yer alan okul yolları sıcak asfalt yapıldı. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin GÜRKAN ve Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep BULUT,çalışmanın yapıldığı alanda incelemede bulunarak, öğrencilerin daha sağlıklı bir ortamda eğitimlerini sürdürmeleri için okul yollarını asfaltladıklarını söyledi.
Okul yollarımıza sıcak asfalt çalışmaları

  Battalgazi Ziraat Meslek Lisesi kampüsü içerisinde yer alan 6 adet okulun yolları, Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sıcak asfalt yapıldı. Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep BULUT ve okul idarecileri ile bir araya gelen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin GÜRKAN, çalışmaları yerinde inceledi. Burada konuşan Başkan Gürkan, eğitim-öğretime büyük önem verdiklerini belirterek, “Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı diğer okulları taşıyarak kampüs alanı oluşturdu ve şu an 6 tane mevcut okulun eğitim öğretime devam ettiğini görüyoruz. Milli Eğitim bizim, çocuklar bizim çocuklarımız, okullar bizim okullarımız. Okuldaki eğitim öğretim gören çocuklarımızın daha sağlıklı bir ortam içinde eğitimini sürdürmeleri, ulaşımlarını daha sağlıklı yapabilmeleri ve daha sağlıklı bir şekilde okullara ulaşmalarını sağlamaları noktasında çalışıyoruz. İlçe milli eğitim müdürü Recep BULUT şu anda bu okulların kampüs alanları içinde sıcak asfalt çalışmaları yapılıyor. Bu çalışmaların okuldaki öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Başkan GÜRKAN’ a, Recep BULUT tarafından teşekkür belgesi taktim edildi.

29-09-201629-09-201629-09-201629-09-2016

İskender Mahallesi Turgut Temelli Cad. No 92 /1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.