MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK ´ un İlçemizi Ziyareti.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK İlçemizde yapımı tamamlanan Atatürk Kız Lisesi’nin açılışını yaptı. Açılışta yaptığı konuşmada, Okulun Türkiye için büyük bir örnek olduğunu söyledi. Yapılan okulların, verilen emeklerin sonucu olarak öğrencilerin çok çalışması gerektiğini belirten Selçuk, öğrencilere büyük hedefler koymaları tavsiyesinde bulundu. Selçuk, öğrencilerin yazacakları başarı hikayeleriyle yapılan emekleri de boşa çıkarmayacaklarını ifade ederek, velilere de verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti. 
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK ´ un İlçemizi Ziyareti.

Bütün çabaların Türkiye´nin yükselmesi ve yücelmesi için olduğunu dile getiren Selçuk, şunları kaydetti: "Dünyada dimdik ayakta duran, gurur, şeref, onuru ve hassasiyetiyle ´Biz buradayız, bu topraklarda dimdik ayakta duracağız´ mesajı veren çocukların yetişmesini istiyoruz. İnşallah bu gayemizle okullar artacak, Türkiye fidan gibi büyüyecek. Yeni atılımlarla büyük bir umudun taşıyıcısıyız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bütün kabineyle beraber eğitimi yükseltmek için çok büyük gayret içerisindeyiz. Mesleki teknik eğitim, genel eğitim olsun diğer bütün eğitimin alt dallarında gayretlerimiz sürüyor. Somut neticeler almaya başladık. İnsan kaynağından fizibilite çalışmalarına kadar hiçbir konuda sıkıntıya sahip değiliz. Türkiye´nin birikimiyle ilgili hiçbir endişeniz olmasın. Hep beraber Türkiye´yi yücelteceğiz, hizmet edeceğiz."                                                                                                       20-03-201920-03-201920-03-201920-03-2019

 

İskender Mh, T, Turgut Temelli Cad. No 92/1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.