MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kur´an Okuma ve Hatim Belgelerini Müdürümüz Recep BULUT´ dan aldılar...

   2016-2017 Eğitim - Öğretim yılında İmam Hatip Ortaokuluna dönüşen 581 öğrencisi bulunan Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulunda 2. Dönem başı itibariyle Kur’an-ı Kerim okumaya başlayan ve hatmedenlere yönelik belge töreni düzenlenmiştir. 
Kur´an Okuma ve Hatim Belgelerini Müdürümüz Recep BULUT´ dan aldılar...

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep BULUT ve Din Öğretiminden sorumlu Şube Müdürümüz Sedat KATIKSIZ´ ın katıldığı belge dağıtım töreninde heyecanlı anlar yaşandı.

   Okııl Müdürü Orhan YÜCEL; “ Sene başında yıl bitmeden önce tüm öğrencilerin Kıır’an-ı Kerim öğrenme gibi bir hedefimiz vardı. İkinci dönem başı itibariyle öğrencilerimizin yüzde 85’i şu anda Kur’an-ı Kerimimizi okumayı öğrendi. Üç hafta içerisinde yüzde yüze ulaşacağız inşallah. Bu arada hatmedenlere de belgelerini takdim ettik. Bunun yanında ilahi mesajı anlama ve yaşamak temel hedefimizdir. Okulda haftada 2 ders saatiyle Kur´an-ı Kerimi öğrenmek yetmiyor. Bu konuda bize ve öğrencilerimize destek veren velilerimizi de tebrik ediyorum. Bizim için çok önem arzeden bu belge törenine ilçe yönetiminin üst düzey ilgi göstermesi bizi onurlandırmıştır. Teşekkür ederim. “ dedi.

 

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep BULUT, öğrencilerin hepsini tek tek tebrik ederek belgelerini taktim etti. Bu anlamlı çalışmalarından ötürü başta Okul Müdürü olmak üzere, emeği geçen öğretmenler ve velilere teşekkür ederek, her türlü sosyal faaliyetlerde Müdürlük olarak yanlarında olacaklarını ifade etti. 

07-03-2017

07-03-201707-03-2017

İskender Mh, T, Turgut Temelli Cad. No 92/1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.