MALATYA
BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ayşe İlbak Anaokulu Sergi Açılışı
Battalgazi Kaymakamı Sayın Vedat YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Recep BULUT’un katılımıyla, Ayşe İlbak Anaokulu´nun sergi açılışı gerçekleştirildi.![Ayşe İlbak Anaokulu Sergi Açılışı](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_16155216_ilbak_manset.jpg)
Eğitim yılı içindeki etkinlikleri tek tek inceleyen sayın Kaymakamımız, Okul Müdürü Gülşen BAYRAM´ dan okul hakkında bilgi aldı. Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Recep BULUT ve Kaymakam Sayın Vedat YILMAZ kız çocuklarına “Hareketli Yaşa Sağlıklı Kal” projesi kapsamında jimnastik ipi hediye etti.