MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitimi Merkezimiz Tiyatro Topluluğu ‘’Entrikalı Dolap Komedyası’’ Tiyatro Oyunu ile Perdelerini Açtı.

   Battalgazi Halk Eğitimi Merkezi Tiyatro Topluluğu ‘’Entrikalı Dolap Komedyası’’ Tiyatro Oyunu ile Perdelerini Açtı. Yunus Emre GÜMÜŞ´ün yazdığı, Nurullah KADAK´ın yönettiği iki perdelik komedi oyunu büyük beğeni topladı.
Halk Eğitimi Merkezimiz Tiyatro Topluluğu ‘’Entrikalı Dolap Komedyası’’ Tiyatro Oyunu ile Perdelerini Açtı.

  Sabancı Kültür Merkezi nde sahnelenen oyuna, İlçe Milli EğitimMüdürü Recep Bulut,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Atilla Mutlu, Abbas Aksoy, Orhan Bergin, Battalgazi Halk Eğitimi Müdürü Nurettin Gürsoy, Battalgazi Halk Eğitimi Müdür Yardımcıları Ali Baydar, Hanifi Özbey, Vakıfbank İlkokulu Müdürü Cengiz Uğur ve Hababam Sınıfı Filmi oyuncuları ve geniş izleyici kitlesi katıldı.

  Oyunun başlamasına saatler kala tüm koltukların dolduğu salon da merdivenlerde dahi yer bulamayan seyirciler oyunu ayakta izlediler. Geniş oyuncu kadrosu ile günlük hayat da dönen dolapları tiyatro sahnesine taşıyan ekip izleyiciden tam puan aldı.


   Melek gibi bir insan mısınız, yoksa Şeytana mı uyuyorsunuz? Bu soruyu küçük bir kenar mahalle evinde seyircisine soran oyun eğlenceli ve bol kahkahalı dakikalar yaşattı.

tiyatro

tiyatro

tiyatro

tiyatro

İskender Mahallesi Turgut Temelli Cad. No 92 /1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.