MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Belediye Başkanımız Sn. Selahattin GÜRKAN´ın Ziyareti...

  Battalgazi Belediye Başkanı Sn. Selahattin GÜRKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Recep BULUT´ u makamında ziyaret ederek İlçemizdeki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında hasbihal ettiler.
Belediye Başkanımız Sn. Selahattin GÜRKAN´ın Ziyareti...

  Başkan Selahattin GÜRKAN, Battalgazi Belediyesi olarak, eğitim öğretim faaliyetlerinin daha verimli hale getirilebilmesi adına Belediye olarak üzerlerine düşen tüm görevleri yerine getirmelerinde büyük bir hassasiyet taşıdıklarını vurguladı. Çocuklarımızın daha nezih okul ortamlarında öğretim faaliyetlerini gerçekleştirebilmeleri için Belediye olarak Okul Çevre düzenlemeleri, öğrencilerimizin okullarına ulaşım konularında ve diğer tüm Belediyecilik iş ve işlemlerinde,özveriyle çalışmaya ve her tür desteğe hazır olduklarını dile getirdi. 

  Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Recep BULUT, Başkan GÜRKAN´a bu nâzik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi. İlçemiz eğitim öğretim kalitesi ve çocuklarımızın geleceği adına İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü ve Belediyemizin işbirliğinin, büyük önem taşıdığında hem fikir olunduğu ziyarette, Belediye Başkanımız Sn. GÜRKAN, Şube Müdürlerini de ziyaret edip, çalışmalarında başarılar dileyerek ayrıldı.

İskender Mahallesi Turgut Temelli Cad. No 92 /1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.