MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep BULUT´un Pansiyonlu Okulları Ziyareti...

Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep BULUT´un Pansiyonlu Okulları Ziyareti...

  İlçe Milî Eğitim Müdürü Recep BULUT, ilçemiz okullarına ziyaretlerine okul pansiyonları ile devam etti. Bu anlamda, Şube Müdürü Sedat KATIKSIZ ile birlikte, ilçemiz Niyazi Mısri Sosyal Bilimler Lisesi ziyaretinde bulunan BULUT, Okul pansiyonunu tüm bölümleriyle ziyaret ederek, yatakhaneler, yemekhane, mutfak, çalışma ve etüt odaları, dinlenme salonları ve diğer tüm bölümlerde ferah, hijyenik ve öğrencilerimiz için güzel ve huzurlu, donatımlı ortamlar oluşturulduğundan dolayı en başta Okul Müdürü Atilla SEKENDİZ ve emeği geçen herkesi katkılarından ötürü tebrik etti. 

  Özellikle pansiyonlu okullarımızda çocuklarımızın her anlamda başta bir aile ortamı gibi huzur bulmalarındaki hassasiyetini tekrar dile getiren BULUT, " Yurdumuzun heryerinden Eğitim Öğretimleri için aileleri tarafından devletimize emanet edilen bu çocuklarımıza en başta bir huzur bir aile ortamı oluşturmak ve ardından emeklerinin karşılığı olan en güzel şekilde eğitim öğretimi vermek zorundayız. Aileleri tarafından bizlere emanet edilen evlatlarımız, Devletimize emanet edildikleri gün artık bizim evlatlarımızdır, aileleri de biziz. Bu hassasiyette olan tüm okul idarecilerimi, öğretmenlerimi özverili çalışmaları ve bilinçlerinden ötürü tebrik ediyorum" diyen BULUT, öğrencilerle hasbihal ederek okuldan ayrıldı.

26-10-201826-10-201826-10-2018

İskender Mahallesi Turgut Temelli Cad. No 92 /1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.