MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akademik Başarıyı Arttırma Projesi...

Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçedeki ortaöğretim kurumlarındaki Akademik Başarıyı Arttırmak için çalışmalara başladı.
Akademik Başarıyı Arttırma Projesi...

Battalgazi ilçesindeki ortaöğretim kurumlarının üniversitelere öğrenci yerleştirme (YGS/LYS) sınavlarındaki mevcut durumunu tespit ederek işe başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü; İlçedeki Akademik Başarıyı arttırmak için Battalgazi Akademik Başarıyı Arttırma İlçe Koordinasyon Ekibi’ni kurdu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep BULUT Başkanlığında Şube Müdürü Orhan BERGİN, Şube Müdürü Sedat KATIKSIZ, Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Ali KAÇMAZ, Avni Kığılı Anadolu Kız İmam-Hatip Lisesi Müdürü Rauf ŞARA, Hacı Hüseyin Kölük Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Hasan KOCATAŞ, Malatya Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet SOYLU, Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi Müdürü Metin BENLİ, Malatya Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Ramazan HOŞGELDİ, Hafize Özal Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Alaaddin DEMİRCAN, Malatya Anadolu İmam-Hatip Lisesi Rehber Öğretmeni Semine DENGEŞİK  olmak üzere 11 kişiden oluşan ekip çalışmalarına başladı.

Yaptığı çalışmalar sonucunda 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı için Battalgazi Akademik Başarıyı Arttırma Projesinin taslağını hazırlayan ekip bu projeyi Battalgazi İlçesi Ortaöğretim Kurumlarındaki paydaşlarıyla paylaşmaya başladı. Amacı Battalgazi ilçesindeki başarıyı arttırmak  için ortak bir proje hazırlamak olan ekip; Battalgazi Akademik Başarıyı Arttırma Projesini tanıtarak paydaşlarının görüşlerini almaya devam ediyor. 

Battalgazi Akademik Başarıyı Arttırma Projesi İlçe Koordinasyon Ekibi bu bağlamda 01 Nisan 2015 tarihinde Malatya Öğretmenevinde Okul müdürlerine ilk tanıtım toplantısını yaparak okul müdürlerinin proje hakkındaki görüşlerini aldı. 02 Nisan 2015 tarihinde de  Malatya Anadolu Lisesinde Rehber Öğretmenlerle bir araya gelen Proje İlçe Koordinasyon Ekibi üyeleri Projeyi  rehber öğretmenlere tanıttı. Eğitim alanındaki bütün paydaşlarına projeyi tanıtıp proje hakkında her paydaşın görüşünü aldıktan sonra projeye son şeklini vermeyi düşünen ekip Nisan ayı içerisinde  Zümre Öğretmenler Kurulu Başkanlarına, Okul Yürütme Kurulu Üyelerine, Öğrenci ve Öğrenci Velilerine de tanıtımların devam edeceğini belirtti.

 

İskender Mahallesi Turgut Temelli Cad. No 92 /1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.