MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı

    İl Milli eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tatlı, Müdür yardımcısı Sayın Hüseyin Söylemez, Battalgazi İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Recep BULUT, Battalgazi İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Sayın Atilla Mutlu ve Prof. Dr. İbrahim Gezer’ in katılımıyla İlçemiz Metin Emiroğlu Anadolu Lisesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü programı düzenlendi.
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı

Malatya İl Milli eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tatlı, Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi olarak düzenlediğimiz, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama Programında şunları söyledi:

“İyi bir ekibiniz, genç ve dinamik bir kadronuz var. Önemli olan bu ekiple başarınızı çok daha iyi bir noktaya getirmek ve bu uyumunuzu, birlikteliğinizi başarınıza da yansıtmaktır. Bu tür etkinlikler eğitime gönül veren meslektaşlarımızın heyecanını ve başarısını da güçlendirmektedir. Şunu da belirtmeliyim ki şahsım adına,İlk defa bu şekilde bir okul etkinliğine katıldım ve Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi’nin bu anlamlı etkinliğinden dolayı son derece memnun kaldım.”

Battalgazi İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Recep BULUT ise şunları ifade etti:

“Davetiniz için teşekkür ederim.  Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi’nde gördüm ki güzel bir mozaik var. Farklılıkları bir araya getiren bir ekip ruhu oluşmuş. Öğretmenlerini yalnız bırakmayan bir okul idaresi görüyorum. Sizlerin bu coşkusuna şahit olduktan sonra de ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak biz de eğitim, öğretmen ve öğrencilerimiz adına ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi Müdürümüz Metin Benli ve çok değerli öğretmenlerimizin bu nazik davetlerinden dolayı  teşekkür ediyorum.”

İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Hüseyin Söylemez, Battalgazi İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Atilla Mutlu ve Prof. Dr. İbrahim Gezer Beyler de öğretmenlerimiz ile en kutsal meslek olan öğretmenlik konusunda hasbihal ettiler.

Bu tür etkinlerin Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi’nde ilk olmadığını belirten Okul Müdür Müdürü Metin Benli ise konuşmasına şöyle devam etti:

 Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama Programında hem bizimle devam eden öğretmenlerimizi hem de önceki yıllarda bizimle çalıştığı halde aramazdan ayırılan meslektaşlarımızı unutmamak için bir araya geldiğimiz böyle bir günde bizi yalnız bırakmayan başta Malatya İl Milli eğitim Müdürümüz, Sayın Ali Tatlı olmak üzere İl Milli Eğitim Müdür yardımcımız Hüseyin Söylemez, Battalgazi İlçe Millî Eğitim Müdürü Recep BULUT, Battalgazi İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Atilla Mutlu ve Prof. Dr. İbrahim Gezer’e bu anlamlı gecede bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz.

İskender Mh, T, Turgut Temelli Cad. No 92/1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.