MALATYA
BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı İlk Ders Zilimiz Çaldı
![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı İlk Ders Zilimiz Çaldı](/meb_iys_dosyalar/2021_09/06145634_DSCN5892.jpg)
Covid-19 salgını nedeniyle uzak kaldığımız okullarımıza geri dönmüş bulunmaktayız. Çocuklarımızın ülkemize yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlanması amacıyla biz eğitim camiası olarak çok çalışacağımıza yürekten inanıyorum.2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, yöneticilerimize, çalışanlarımıza ve velilerimize hayırlı olması temennisiyle, başarılı bir yıl diliyorum.