MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenden Öğretmenine Mektup Yazma Yarışması Protokolü İmzalandı.

  Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Battalgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü arasında,24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yapılması planlanan “ Öğretmenden Öğretmenine Mektup Yazma Yarışması “ için işbirliği protokolü imzalanmıştır.    
Öğretmenden Öğretmenine Mektup Yazma Yarışması Protokolü İmzalandı.

   Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Recep BULUT  ,Battalgazi Belediyesi  Başkan Yardımcısı Sayın Zafer KIRÇUVALI ve Battalgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sayın İsmet SARIGÜL’ü makamında ağırlamıştır.

   "Hayatta en büyük mucize küçükken iyi bir öğretmene rastlamaktır”, sözündeki mucizeye mazhar olan ve buna bir gönül işçisi öğretmen ile ulaşan, böylece kendisini de aldığı bu ışıkla aydınlatan öğretmenlerin, bir vefa borcu gereği öğretmenlerine olan duygularını kaleme almaları için imzalanan protokolde;  Amacı  duyguların en içten en samimi halinin,kâğıdın ve kalemin yardımıyla mektuplarda anlam bulması, unutulmaya yüz tutmuş olan değerlerin mektup aracılığı ile yansıtılıp, mektup yazma alışkanlığının kazandırılması, düşünce zarafetinin geliştirilmesi, dostlukların pekiştirilmesi ve öğretmenlerimizin toplumu şekillendirmedeki önemlerine dikkat çekerek onlara hak ettikleri değeri vermek olan proje hakkındaki fikir dayanışmasının ardından ziyaret sona ermiştir.

 

21-10-2016

21-10-2016

İskender Mahallesi Turgut Temelli Cad. No 92/1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.