MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kantinciler Derneğinden Yardım Kampanyası...

Malatya Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği MAKİED tarafından, İlçemiz Balıkdere Yapraklıpınar İlkokulunda öğrenim gören ihtiyac sahibi öğrencilerimize çeşitli yardımlar yapıldı. 
Kantinciler Derneğinden Yardım Kampanyası...

 Malatya Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Hüseyin PEKER, Kantin işletmecileri Abidin CAN, Yunus Emre TANBEK ve Atakan KÖLÜK´ün katkılarıyla, öğrencilerimiz okulunda ziyaret edilerek, çeşitli hediyeler ve kırtasiye malzemeleri dağıtıldı. Şube Müdürleri Erkan TEKGÜL ve Orhan BERGİN´ in de katıldığı ziyaretle sevinen öğrenciler adına, ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu anlamlı ziyaret ve yardımdan ötürü MAKİED Derneğine teşekkür ediyoruz. Bu tür okul ziyaretlerinin öğrencilerimizi sevindirdiğini dile getiren Başkan PEKER, onlara unutulmadıklarını hissettirmek ve onların o gözlerindeki sevinç ışıltısını görmek bizi çok mutlu etti diyerek,eğitim öğretimleri adına imkanlar ölçüsünde her zaman destek olacaklarını ifade etti.

   

  

  

İskender Mahallesi Turgut Temelli Cad. No 92/1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.