MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Fırat İlkokulu Çevre Beratı Ödülüne Layık Görüldü

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hazırlanan “Sıfır Atık Projesi” kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığınca ülke genelinde farkındalık oluşturma, çevre sorunlarına dikkat çekme ve çevre bilincini geliştirmek amacıyla çalışmalar yapıldı. Bu çalışmalar sonucu başarısıyla öne çıkan 40 okula ‘Çevre Beratı’ ödülü verildi.  
İlçemiz Fırat İlkokulu Çevre Beratı Ödülüne Layık Görüldü

İlçemiz Fırat İlkokulu ‘Sıfır Atık’ projesi kapsamında çevrenin korunması, geliştirilmesi, çevre bilincinin yaygınlaştırılması konularında göstermiş olduğu  örnek çalışmalarından dolayı Bakanlığımız tarafından ‘Çevre Beratı’ ile ödüllendirildi.  

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Recep Bulut´u makamında ziyaret eden Fırat İlkokulu İdarecileri ile bir süre hasbihal eden Müdürümüz Recep Bulut çocuklarımıza temiz ve güzel bir çevre bırakmak için, örnek çalışmalar yaparak Çevre Beratı ödülünü almaya hak kazanan ilçemiz Fırat İlkokulunun öğrencilerini, öğretmenlerini ve yöneticilerini tebrik ederek,  başarılarının daim olmasını diledi.

 


06-05-2019

06-05-2019

İskender Mahallesi Turgut Temelli Cad. No 92/1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.