MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün TEOG başarılarından ötürü okul ziyaretleri

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Recep BULUT Şehit Zekeriya Bitmez İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti ve öğrencilerimizi TEOG sınavındaki başarılarından dolayı tebrik etti.  
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün TEOG başarılarından ötürü okul ziyaretleri

  Öğrencilerimize hitap eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Recep BULUT konuşmalarında öğrencilere sınavın sonucuna değil sürece odaklanmalarını, günlük çalışma planları yapmalarını, olumsuz düşüncelerden uzak durmalarını, daima olumlu düşünmelerini, kendilerini başkalarıyla kıyaslamamalarını, planlı, doğru ve etkili ders çalışmalarını, ezberlemek yerine anlamayı deneyerek çalışmalarını, motivasyonlarını yüksek tutmalarını ve kendilerine olan güvenlerini hiçbir zaman kaybetmemeleri gerektiğini belirterek sınavlarda başarılı olmanın bu kriterlere bağlı olduğunun altını çizerek ‘’Sizler bunları eksiksiz olarak yaptığınızda başarı kendiliğinden gelecektir.’’ diyerek öğrencilerimize sınav konusunda tavsiyelerde bulundu. Ayrıca öğretmenlerin öğrencilerimizin bu başarısındaki en büyük yardımcıları olduğunu belirterek emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür etti.

20-01-2017

 

İskender Mahallesi Turgut Temelli Cad. No 92/1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.