MALATYA BATTALGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebeti İle Battalgazi Kaymakamımız Sayın Abdül Kadir DURAN, Başarılı Öğretmenlerimize Çınar Parkta yemek ikram ederek Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

   24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebeti ile verilen yemeğe, Vali Yardımcımız Mustafa ŞAHİN ve Eşi Sema ŞAHİN, Battalgazi Kaymakamımız Sayın Abdül Kadir DURAN ve Eşi Munise DURAN, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı İsmet SARIGÜL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep BULUT, İlçemizin Lise Okul Müdürleri, Bazı Ortaokul Müdürleri ile Başarı Belgesi almaya hak kazanan öğretmenlerimiz katıldı.
24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebeti İle Battalgazi Kaymakamımız Sayın Abdül Kadir DURAN, Başarılı Öğretmenlerimize Çınar Parkta yemek ikram ederek Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

   Vali Yardımcımız  Sayın Mustafa ŞAHİN yaptığı konuşmasında, Öğretmenler gününü kutlayarak güzel temennilerde bulundu.

  Battalgazi Kaymakamımız Sayın Abdül Kadir DURAN öğretmenler günü münasebeti ile yaptığı konuşmasında, sevgili öğretmenlerimiz sizler bizim için çok değerlisiniz, çocuklarımız ve geleceğimiz sizlere emanet. Yetiştirdiğiniz her çocuğu kendi çocuğunuz gibi görmenizi istiyorum. Sizlerin bu konuda her zaman yanınızdayım, her türlü eksiğiniz ve sıkıntınızı gidermek için kapımız her zaman sizlere sonuna kadar açıktır. Geçtiğimiz yıllarda Battalgazi’de eğitimde çok önemli gelişmeler sağladık. Bu başarının en büyük mimarı sizlersiniz, ben bu başarıyı hizmetlisi ile şoförü ile velisi ile, öğretmeni ile müdürü ile Kaymakamı ile hep birlikte tam bir ekip çalışması ile yakaladığımıza inanıyorum.  24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Başta Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere Şehit öğretmenlerimizi rahmetle anıyoruz dedi.

   İlçemizde görevlerinde özverili çalışmalarından dolayı Başarı Belgesi ile ödüllendirilen öğretmenlerimize Kaymakamımız Abdül Kadir DURAN tarafından belgeleri sunularak yemek ikramı yapıldı.  

29-11-201829-11-201829-11-201829-11-2018

İskender Mahallesi Turgut Temelli Cad. No 92/1, 44060 Battalgazi/Malatya - (0422) 841 29 11 841 33 20 841 33 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.